Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Elkezdett hámlani...

Mit tegyek? Elkezdett hámlani az arcom, kipróbáltam a bőrradírt, de attól csak jobban hámlik, semmit sem segített.

Figyelt kérdés
Aki talált, valami gyógymódot erre és bevált, az írja már le.Köszönöm.
2013. máj. 6. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
A bőr hámlását elsősorban a bőr szárazsága okozza. Amennyibe száraz a bőröd érdemes megnézni milyen termékeket használsz. Az alkholos arclemosók például nagyon szárítják azt. Azt nem írtad mennyire hámlik a bőröd. Lehet elég lenne egy természetes alapanyagú krém száraz bőrre, de lehet, hogy megkéne kérdezned szakértő5
2013. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vízhiányos, száraz bőrre egy jófajta hidratáló kell. És ne használj olyan arclemosókat sem ami szárít.
2013. máj. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most használj érzékeny bőrre készült termékeket amik nyugtatnak.Ilyen az aloe vera.Vízhiány miatt hámlik.
2013. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elmentem bőrgyógyászhoz, aki kevert nekem egy olyan krémet, ami a felkenés után egyből eltűnteti a hámlást.:) De elsősorban igyál nagyon sokat.
2013. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!