Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ettől jobban fog törni a hajam?

Ettől jobban fog törni a hajam?

Figyelt kérdés

Ricinusolajat használok, és mivel göndör a hajam vasalom is 180 fokon.

És nem tudom, hogy ez a kettő , hogyan reagál egymásra. Az olaj ugye magas hőmérsékletre fel tud melegedni, és ha egy kicsi marad még a hajamon? ( minden hajmosás után 3x megmosom) de gondolom 100%-osan nem lehet kimosni. Akkor sokkal nagyon hőhatás éri majd a hajamat, nem?



2013. máj. 2. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de azt igen, hogy a ricinusolajnak a hajra kb. semmi hatása nincs, szóval érthetetlen számomra hogy minek keni bárki is a hajára. Ha töredezett, kezelhetetlen a hajad akkor tejproteines hajpakolással többre mennél. Azt legalább ki is lehet mosni.
2013. máj. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, én csak azt nem értem, hogy miért vasalod a göndör hajadat? Tönkreteszed, de ezt gondolom te is tudod. Szerintem sokkal különlegesebb és szebb is a göndör. Nekem is az van, pár éve én is vasaltam néha, de azon kívül, hogy kezelhetőbb volt, semmi haszna nem volt. Az is hamarabb meglátszik, ha zsírosodik, ha egyenes, és amúgy is, ha már megtanultad kezelni a göndör hajat, onnan már nem nehéz. :)
2013. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves első!


A ricinus olaj igen is jó a hajra. Gyorsabban nő tőle a haj, szempilla, köröm, akár smink lemosásra is alkalmas! Ha nem tudsz valamit, vagy csak úgy más mondta, nem a te saját tapasztalatod akkor NE BESZÉLJ HÜLYESÉGET!


Üdv.: Egy ricinus olaj használó, kinek a hajára tökéletesen használ.

2013. máj. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!