Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » S. O. S. Mit használjak a...

S. O. S. Mit használjak a hámló arcbőrömre? Nem a leégés miatt hámlik, hónapok óta ilyen a bőröm, a házi cukros bőrradír nem segít.

Figyelt kérdés

Emiatt alapozni sem nagyon szoktam a bőröm, mivel az csak jobban kihangsúlyozza, hogy hámlik ( a homlokom, az orrom, az állam, a pofim, MINDEN)

Van valami termék tippetek, ami 100%, hogy beválik erre az undormányra? Esetleg házi praktikák?


2013. ápr. 29. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Száraz is a bőröd, vagy csak hámlik? Nem piros, nem viszket? Van BÁRMILYEN új dolog, amit akkortájt kezdtél el használni, mikor ezek a tünetek jelentkeztek? Nem csak arcápolási dolgokra gondolok, akár egy gyógyszer (antibiotikum), egy új ágynemű, tényleg akármi.
2013. ápr. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vízhiányos, szerezz be egy normálisabb hidratáló krémet.
2013. ápr. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hámló bőrt sose radírozz, akármennyire is jónak tűnik elsőre. Gyakorlatilag csak végteleníted vele a folyamatot.

Azon kívül szerezz egy rendes hidratálót, kenegesd az arcod, ha úgy sem múlik, akkor bőrgyógyász, mert valami komolyabb gond lehet.

2013. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

NIVEA az nekem mindig segít ha kivan száradva az arcom és hámlik :)

[link]

2013. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
beszereztem egy Garier arcbőr hidratálót, remélem ez beválik! köszönöm mindenki válaszát, rendesek vagytok!:)
2013. ápr. 30. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!