Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez is egy féle bőrradír? (link)

Ez is egy féle bőrradír? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Nem nagyon tudom mi az a bőrradír , de megvettem ezt , mert ahogy láttam a mitisszerekre van.Tényleg így van?És ha igen , hogyan , és milyen gyakran ajánlott használnom?


2013. ápr. 21. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az Avon termekeket tanacsadonotol vagy markauzletjukbol tudod megvasarolni, es mind ket esetben segitenek az eladok/tanacsadonok, a neked megfelelo termek kivalasztasaban!

A borradir apro szemcseket tartalmaz (mintha homok lenne benne) ami az elhallt hamsejtek eltavolitasaban segit!

2013. ápr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen ez bőrradír, nekem is ilyen van. Hetente egyszer ideális használni.
2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt. Vizes arcra felkensz egy borsó méretű adagot és nem kell rajta hagyni, utána egyből lemoshatod.
2013. ápr. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én nem preferálom az avonos cuccokat, de ha megvetted, gondolom el akarod használni. Bőrradírt hetente (gyakrabban tilos!) kell használni, egy kicsit eloszlatsz az arcodon, majd átdörzsölöd vele alaposan, utána lemosod az egészet és bekrémezed az arcod a bőrtípusodra való arckrémmel. Mitesszerekkel semmit nem fog csinálni, viszont az alapfunkciójára jó.
2013. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!