Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden álmom hogy egyszer...

Minden álmom hogy egyszer befonhassam a hajam. = ( többi lent. (? )

Figyelt kérdés

nagyon hullik a hajam szinte "kopaszodok".. már 3éve legalább..

18éves vagyok most végzek a gimiben és semmit se tudok csinálni a hajammal.. nem vasalom csak reggel megszárítom (hővédőt használok) régen kiskoromban sggig érő szép hosszú hullámos hajam volt.. most meg alig van.. és ez azért elég ciki.. nekem legalábbis .. utálok tükörbe nézni :// voltam bőrgyógyásznál és felírt valami "alpicor"-t amivel kenegetni kell a hajam és szedek már 1 hónapja "hair caps"-et is

szeretnék hosszú vagy legalább egészséges dús hajat mert nem szeretnék így fősulira/egyetemre menni :(

tudnátok valamit ajánlani? valami vitamint.. akármit..

teljesen elvagyok keseredve..


ja és már 1-1,5 éve nem is festem a hajam



2013. ápr. 28. 20:41
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
semmi gond :D még régebben próbáltam kb 1éve de olyan kócos lett.. és ragacsos nem lehetett kifésülni legalább 2marék haj kijött mire kifésültem..
2013. ápr. 28. 21:31
 22/26 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem nézték nézesd meg a vérvételen a pajzsmirigy hormonszintet is mert nálunk a családba az okozza a hajhullást hogy alultermelődik.
2013. ápr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

azt kérdezte a bőrgyógyász hogy van-e valami gond.. de azt mondtam hogy nem tudok róla így nem kérte a vérvételnél hogy azt is megnézzék

mondjam neki csütörtökön ha megyek hogy azt még nem nézték nekem?

2013. ápr. 28. 22:13
 24/26 anonim ***** válasza:
Igen mondd neki hogy nézesse meg a TSH-t.Abból kiderül van-e valami hormonális probléma.Anyudat is megkérdezheted nincs-e nála ilyen mert családon belül nőknél öröklődik.
2013. ápr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Revalid kapszula vált be, teljesen megszűnt a hajhullásom, pedig nekem is csomókban hullott, és nem volt szervi bajom..és igen, a vitaminpótlás sem ártana.


Ki kellett tapasztalnom, melyik sampon/balzsam válik be a leginkább. Ez egyébként a rózsaszín gliss kur lett és a Gaia hajbalzsam. Most már ott tartok, hogy el kezdtek babahajak nőni, tehát egyre dúsabb lesz, ráadásul derékig ér :)A Varga cseppeket is nagyon dicsérik.


De ha tényleg ennyire vészes, nem árt a kivizsgálás, ess túl rajta.

2013. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! :D ma jött meg a labor eredményem és a vas: 2,2 csak :/ 7,7- 33,0 helyett úgyhogy lehet hogy ez a bajom de majd csütörtökön hátha megmondják:D
2013. ápr. 29. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!