Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden álmom hogy egyszer...

Minden álmom hogy egyszer befonhassam a hajam. = ( többi lent. (? )

Figyelt kérdés

nagyon hullik a hajam szinte "kopaszodok".. már 3éve legalább..

18éves vagyok most végzek a gimiben és semmit se tudok csinálni a hajammal.. nem vasalom csak reggel megszárítom (hővédőt használok) régen kiskoromban sggig érő szép hosszú hullámos hajam volt.. most meg alig van.. és ez azért elég ciki.. nekem legalábbis .. utálok tükörbe nézni :// voltam bőrgyógyásznál és felírt valami "alpicor"-t amivel kenegetni kell a hajam és szedek már 1 hónapja "hair caps"-et is

szeretnék hosszú vagy legalább egészséges dús hajat mert nem szeretnék így fősulira/egyetemre menni :(

tudnátok valamit ajánlani? valami vitamint.. akármit..

teljesen elvagyok keseredve..


ja és már 1-1,5 éve nem is festem a hajam



2013. ápr. 28. 20:41
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű vérvételre, hanem ahol mindet vizsgálnak! Még egy vizeletvizsgáltat sem ártana. Egy rendes orvos keress fel, aki a hajhullás mint tünet, minden szervi betegséget kizár.
2013. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
és mégis hogy? háziorvos írjon beutalót? vagy ezt hogy kell? :/ nem nagyon értek az ilyenhez (szüleim meg nem igazán foglalkoznak ezzel..)
2013. ápr. 28. 21:23
 13/26 anonim ***** válasza:

Pszihológus... minden ellen lehet tenni! :)

És sampon lecserélése. Pl: faith in nature, logona, sante, sanoll... ezek jók.

2013. ápr. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy nagyon zavar téged, és hogy szervi okai is lehetnek a hajhullásnak. A menzeseddel minden rendben? Mivel hormonális oka is lehet a hajhullásnak.
2013. ápr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

voltam.. de neki se mondtam el hogy mi bajom van végig hazudtam neki így "elküldött" 4hónap után


és azokat a samponokat lehet kapni rossmannban?

2013. ápr. 28. 21:26
 16/26 anonim ***** válasza:
ezeket nem, de pl Alterrét igen, az is jó!
2013. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

igen azzal nincs gond (csak 1x 2x van hogy késik)

de ők azt hiszik hogy a "vasalástól" hullik pedig már rég nem vasalom.. és úgy vannak vele hogy majd kinő..

2013. ápr. 28. 21:27
 18/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok segítséget! :)
2013. ápr. 28. 21:27
 19/26 anonim ***** válasza:
Mi történt a bátyáddal, ha szabad tudni? Ez fontos lenne! Ha valakivel tudnál róla beszélni, kiönteni a lelked! A pszihológusnak felesleges hazudni, titoktartás kötelezi, hidd el, neked is jobb lenne!
2013. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Fú, bocsi nem tudtam, hogy a ricinustól hullik a haj, mert nekem is hullot régebben és nekem azt ajánloták. Bocsi mégegyszer :/
2013. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!