Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minden álmom hogy egyszer...

Minden álmom hogy egyszer befonhassam a hajam. = ( többi lent. (? )

Figyelt kérdés

nagyon hullik a hajam szinte "kopaszodok".. már 3éve legalább..

18éves vagyok most végzek a gimiben és semmit se tudok csinálni a hajammal.. nem vasalom csak reggel megszárítom (hővédőt használok) régen kiskoromban sggig érő szép hosszú hullámos hajam volt.. most meg alig van.. és ez azért elég ciki.. nekem legalábbis .. utálok tükörbe nézni :// voltam bőrgyógyásznál és felírt valami "alpicor"-t amivel kenegetni kell a hajam és szedek már 1 hónapja "hair caps"-et is

szeretnék hosszú vagy legalább egészséges dús hajat mert nem szeretnék így fősulira/egyetemre menni :(

tudnátok valamit ajánlani? valami vitamint.. akármit..

teljesen elvagyok keseredve..


ja és már 1-1,5 éve nem is festem a hajam



2013. ápr. 28. 20:41
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
A ricinusolajat próbáltad már? Arról én eddig csak jókat hallotam. :D
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Ha hullik a hajad akkor a ricinust ne,mert néhány embernél hajhullást okoz.

Szerintem belső vagy lelki okai lehetnek a hajhullásodnak.

Célszerű lenne elmenned egy alapos kivizsgálásra,mert ez ennyi idős korban semmiképp sem normális.

2013. ápr. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
ricinust próbáltam és nagyon hullott tőle :/
2013. ápr. 28. 21:07
 4/26 anonim ***** válasza:

[link]


+fogásznál jártál?

Góckutatás?


Nekem azóta nem hullik borzalmasan a hajam, mióta kiszedettem a bölcsességfogaimat. Nem voltak begyulladva, de valahogy mégis ezután jött helyre.

2013. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

hát nekem még ki se nőttek a bölcsességfogaim még csak egy kicsit se.. fogorvosnál 2éve nem voltam (de nincs baja nincs lyukas fogam se) mert nagyon félek tőlük 1x kihúzták a fogam érzéstelenítés nélkül és azóta nagyon félek és sírni tudnék tőlük..

mi az a góckutatás? még sosem hallottam róla :o

2013. ápr. 28. 21:16
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem bőrgyógyászhoz kellett volna menned, hanem teljes körű kivizsgálásra!

A hajhullásnak számos okai lehetnek. Akár lehet egy tünet is, a szervezetben gyökerező betegség egyik tünete. A hajszálak nagyon érzékenyen reagálnak a szervezetben lezajló változásokra. Ezért fontos orvoshoz fordulni, egy teljes körű kivizsgálással kideíteni, mi áll a háttérben. Esetleg érdemes egy tapasztalt természetgyógyászt is felkeresni.

A hajhullás okai lehetnek: legyengült immunrendszer, cukorbetegség, májzsugor, bőrgyulladás, különféle gyulladásos gócok a szervezetben, rossz fog, sugárkezelés, pajzsmirígy túl-,illetve alulműködése, fejbőr gombás megbetegedése, autoimmun betegség, stressz, bizonyos gyógyszerek az arra érzékenyeknél, hiányos táplálkozás, hormonális problémák.

Ezekben az esetekben nem elég helyileg a fejbőrt kezelni, fontos, hogy a kiváltó okot szűntessük meg.

2013. ápr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
olvastam az egyiknél amit linkeltetek hogy "Szilikonok kiiktatása".. de én argános balzsamot használok és abban van én úgy tudom :/ ez is baj lehet?
2013. ápr. 28. 21:17
 9/26 A kérdező kommentje:
"teljes körű kivizsgálás" ezt mégis hogy? pénteken voltam vérvételen és holnap megyek az eredményért.. de gondolom te nem ilyenre gondoltál(?)
2013. ápr. 28. 21:19
 10/26 A kérdező kommentje:
" Kutatások szerint a stressz felgyorsítja az öregedési folyamatokat, ami már önmagában a hajhullás kiváltó oka lehet." 3éve depressziós voltam..(bátyám miatt..) és még most sem múlt el igazán.. lehet hogy ezért is? de ez ellen nem tudok mit tenni :(
2013. ápr. 28. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!