Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fénylik, csillog nagyon az...

Fénylik, csillog nagyon az arcbőröm ami nagyon idegesít. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 17:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

szia, én írtam a BB krémet, de amúgy sztem BB krémet simán használhatnak férfiak! sztem nem olyan erős a fedése mint egy alapozónak, így nem is lehet észrevenni annyira. Csak ki kell választani a bőrszínednek megfelelőt.

Krémenként eltérő h mennyire erős a fedése (azaz mennyire lesz alapozó hatás), a leggyengébb amit tudok az a Maybelline, csak az nemtudom mattít-e.

Tény h akkor hasznos igazán ha bőrhibáid is vannak. Egyébként meg jó a sima matt ító krém, amit páran írtak.

2013. ápr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én is fiú vagyok, 16 éves korom óta nekem is. most 22 vagyok, alig enyhült azóta. hálistennek pattanásos nem vagyok. mindent kipróbáltam már a szerektől kezdve a tengeri sóig. úgyh alapozót használok több mint 5 éve
2013. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Bajer válasza:
Naponta 5-ször mosd meg mosószappannal, az kiszárítja és higiénikus is.
2013. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!