Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a Head &...

Mi a véleményetek a Head & scoulders samponokról? Esetleg más erre a probémámra?

Figyelt kérdés

Egy éve nagyon elkezdett korpásodni a hajam. Nem tom hogy ez amiatt van e hogy hajmosás után nem szárítom meg

Azóta head&schoulderst használok de nem segít a problémán

Vagy én csinálok "rosszul" valamit vagy a sampon nem vált be nem tudom

Mivel 16 éves vagyok a hajam is gyorsan zsirosodik igy 2-3 naponta kénytelen vagyok mosni :/



2013. ápr. 17. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok vele kimondottan elégedett,mosáskor átszoktam öblíteni ecetes vízzel,és csak langyos vízzel szoktam leöblíteni,nekem ezek segítettek.
2013. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Alapból is langyos vízzel öblítettem eddig is,de az ecetes dolgot még nem próbáltam

Köszi a választ

2013. ápr. 17. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is korpás a hajam és ezzel a samponnal még jobban kicsesztem vele. Nekem egyáltalán nem segített :/
2013. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem az elején mintha segített volna de egyre korpasább lett az elmúlt időben :/
2013. ápr. 17. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én Head&Shoulders-t használok, mert nagyon szeretem, nem a korpásodás miatt.

Bár nem korpás a hajam.

De én is nemrégen kezdtem el az almaecetes öblítést, hogy fényesebb és erősebb legyen a hajam, és akkor olvastam az almaecet korpásodásra kifejtett pozitív hatásairól. Szóval szerintem próbáld meg:


[link]

2013. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!