Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha én heti 3x (kedden, csütört...

Ha én heti 3x (kedden, csütörtökön és vasárnap) mosok hajat head and shouldersel és utána nem szárítom meg hanem 1 sapkát veszek fel hogy lenyomja, akkor lesz valami baja, vagy inkább szárítsam meg?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
nem értem, miért nem szárítod meg, én nem tennék vizes hajra sapkát, sosem szárad meg magától. Vagy száradjon meg magától sapka nélkül vagy hajszárító. Én át szoktam az alját fújatni, csak a fejbőrömnél, de a tetejét meg a hosszát nem, az magától szárad, így nem fázom meg, mégis kevésbé roncsolja a hajszárító a hajat.
2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lesz bajod. A sapka alá befülled a hajad fejböröd. igy könynebben szaporodnak a baktériumok angy esély van korpásodásra. gombára. Hogy jutott eszedbe ez a sapkás dolog? mért nem jó a hajszárítás?
2013. márc. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert akkor felpuffadt a hajam, "mikrofonfejem" lesz, és az szerintetek nem jó ha megszárítom és utána veszem fel hogy lenyomja?
2013. márc. 17. 16:32
 4/9 anonim ***** válasza:

-ne mosd ilyen gyakran

-hasznalj balzsamot

-fesuvel szaritsd be

2013. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem fogja. Fiú vagy? vagy lány? A fiúk ezt a problémát ugy szokták megoldani hogy rövidre vágatják a hajukat. A nőknek egy jó fazonnal, vágási technikával lehet ezen javítani.
2013. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fiú
2013. márc. 17. 16:39
 7/9 anonim ***** válasza:
heti 2* is elég hajat mosni, használj egyenesítő sampont, kiló balzsamot és körkefét. Hajápoló olaj is segíthet, lehet, nagyon lestrapált a hajad, azért áll így.
2013. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem az a bajom h össze-vissza áll hanem ha megszárítom akkor felpuffad, és azért mosom ilyen gyakran mert nem akarom h korpásodjon mert ez előtt schaumám volt
2013. márc. 17. 16:46
 9/9 anonim ***** válasza:

miért nem vágatod rövidre?


[link]

2013. márc. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!