Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak már a hajammal?

Mit csináljak már a hajammal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen soha nem akar nőni.:/ Ricinus olajat próbáltam, már kb. 3-4 hónapja használom, de az se segít. Mindennap vasalom, mert muszáj...a vége nagyon csúnyán behullámosodik és undorítóan néz ki. De, amikor még nem vasaltam, akkor sem nőtt.

Ötletek, hogy mit csináljak? :((


2013. ápr. 13. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
olvastam sok oldalt, de saját tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2013. ápr. 13. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
A vasalás lesz a ludas... én fél évig nem vasaltam amíg megnőtt... hátrafogtam, már amennyire lehetett, úgy néztem ki mint egy bárány:(
2013. ápr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valóban a hajvasalással van a gond. Használj inkább helyette hajkiegyenesítő készítményeket, de ha túl gyakran használod ezeket akkor megint csak nem fog nőni a hajad. Hord lófarokban. De az is előfordulhat hogy töredezett a hajad, és a vége mindig letörik ezért nem nő. Szedj vitaminokat, használj pakolásokat, és esetleg próbáld ki a rozmaringolajat ricinus helyett, állítólag az is segíti a haj növekedését.
2013. ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bunkónak fog tűnni a kérdés, de nem megsérteni akarlak vele: csak szerinted undorító, vagy mások is mondták már? Nem lehet, hogy kicsit eltúlzod a hullámot?
2013. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Abba kell hagyni a vasalást, ha szeretnéd hogy nőjjön. Fodrásszal vágasd le a töredezett részt (ha töredezik, és úgy nő, akkor nem nagyon látszik, hogy hosszabb) és próbálj valami más formázást. Akár beszárítani is tudod (kevésbé káros mint a hajvasaló), fond be, csavard be stb. De ha mindenképp akarsz használni valami forrót a hajadra, akkor legalább vegyél hővédőt. Meg hajvégápoló sem árt.:))
2013. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!