Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal? :/

Mit csináljak a hajammal? :/

Figyelt kérdés

Este megmosom és másnap este már zsíros és látszik a fejbőröm. 2 napot nem bír ki úgy h ne kelljen megmosnom. Nagyon rossz érzés. Mit csináljak?

17/L


2013. ápr. 7. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám :S Már mindent kipróbáltam,hiába 15/L
2013. ápr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ez velem is gyakran előfordul. Először a samponváltást ajánlanám figyelmedbe, de ha azt már próbáltad, akkor hagyd ki. Nekem sem mindig jött be. Második ötletként én egy könnyű, otthon is elkészíthető hajpakolást javasolnék, általában az is bejön. Aztán ha ezek sem használnának, akkor rengeteg különböző kencefice van erre a problémára. Nekem az AVON termékei jöttek be. Ha még mindig nem lesz változás, javaslom, hogy fordulj szakemberhez. Viszont ha sikerülne, akkor nagyobb időközönként kezdj hajat mosni, mondjuk úgy négy naponta. Az sem túl jó, ha sokat mosod, mert úgy is könnyen zsírosodik. Persze ez nálad megérthető. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom:) hajmosás után hideg vizes öblítés összehúzza a pólusokat, a hajfesték pedig szárítja, de csak amígy le nem nő:) második nap tehetsz rá szárazsampont, így kibírja két napig:) és asszem talán a citromleves víz is száritja, és szőkíti is, de azt még nem próbáltam. állítólag csak addig büdös amíg meg nem szárad:) Remésem segítettem:)

14/L

2013. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a naturland kénes sampon vált be, 2 hét alatt rendbe hozta a fejbőrömet!
2013. ápr. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szárazsampon sos-megoldásnak legyen otthon, mindennap azért ne mosd meg. a belea szárazsamponja nekem bevált.
2013. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem minden 2. nap kell mosni 3-szor(!),más nem segit nekem :/
2013. ápr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!