Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Arról van szó, hogy egyszerűen UTÁLOM a hajam. Hajmosás után teljesen összevissza áll, van ahol egyenes, van ahol hullámos, van ahol göndör, itt-ott kiáll és nagyon rossz. Próbáltam már egyenesre beszárítani fokozatosan (feltűztem a tetejét aztán ahogy megszárítottam mindig engedtem le belőle) ugyan olyan volt...vettem hajkiegyenesítő balzsamot semmit nem használt, azt is kipróbáltam, hogy kis tincsekbe befontam és úgy szárítottam meg, hogy egyenletesen legyen hullámos, hát még rosszabb lett..:// Minden reggel vasalom emiatt (kivéve ha itthon vagyok) és 230fokon, mert rengeteg hajam van még így is, hogy ki van ritkítva és még 230fokon is sokat szenvedek vele, hogy végre egyenes legyen. (emiatt egy fél órával hamarabb kelek) Most a vállam alá ér a hajam, de nagyon szeretném megnöveszteni úgy talán jobban állna, de mivel nagyon el van törve így nem nő. Voltam fodrásznál levágta az eltört részt (ez volt kb. 1 hónapja) utána 1 hétig szép volt a hajam, majd még jobban eltört, mint előtte. Hővédőt használok, meg töredezés elleni samponokat veszek, balzsamot is használok rá és régebben használtam ricinusolajat, most megint szeretném elkezdeni. Még annyi, hogy muszáj vasalnom minden nap, mert ha elalszom majdnem olyan mintha kimostam volna. És már anya is mondta, hogy tényleg nagyon rossz és ne menjek úgy sehova tehát ez nem csak az én hülyeségem. Összefogni se tudom, mert fokozatosan van vágva és egyszerűen nem lehet összefogni, meg nem is állna jól. Annyira irigylem azokat akik reggel felkelnek megfésülik a hajukat és vagy szép göndör vagy egyenes, de nem kell vele szenvedniük. Már 2 éve csinálom ezt és tényleg mindent megpróbáltam és már megőrít. Szerintetek mit kéne csinálnom vele?
2013. ápr. 2. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit húzós árban, de esetleg megbeszélhetnéd anyukáddal, hogy kipróbálnád a kreatinos hajegyenesítést. Ez NEM károsítja a hajat (nem nyitja meg a hajszerkezetet, mint más szerek, hanem a felszínen fejti ki hatását), hatása akár 3 hónapig is kitart.
2013. ápr. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm:) És ez kb. mennyibe kerülne?
2013. ápr. 2. 18:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Fodrásztól, szalontól függ, de 10ezer fölött.
2013. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!