Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?...

Mit csináljak a hajammal? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

reggel mikor felkelek az egyik hajvégem be a másik kifelé áll,mit tehetnék?? de amikor kivasalom akkor tök jó,10 perc múlva kimegy belőle,amúgy egyenes felül csak a vége kunkorodik ide-oda. úgy tudom hogy ez amiatt van mert rövid a hajam. (hátközéptől 3-4 cm-re feljebb) és valami tipp szárításra?? próbáltam már körkefével de az sem segített,légyszi valami tippet mondjatok!

üdv.:12L szép napot mindenkinek!! (:



2013. ápr. 13. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig, ha megtanulod jól beszárítani a hajad, az nagyon sokat fog segíteni. Nekem is nagyon sok időbe telt, de megérte. Eleinte mindig figyeltem, hogy a fodrászom, hogy csinálja és próbáltam tőle ellesni a dolgokat. Aztán sokat gyakoroltam itthon, és lám, ma már egész jól megy. Persze nem olyan, mintha most léptem volna ki a fodrászszalonból, de sokkal jobb, mint régen!

Ráadásul így nem is vasalom a hajam, csak nagyon ritkán, mert nagyjából egyenes lesz, mire beszárítom. És mivel hideg levegős hajszárítóm van, nem is károsítom annyira a hajam, mint a hajvasalóval.


Szóval én azt ajánlom, hogy próbálgasd csak körkefével szárítani a hajad, hidd el, idővel neked is menni fog. Most vettem baleás hajápolót, glatt glanz intenzív szérum a neve, és ettől egyenesebb lesz a haj. Ha csak simán rárakom a hajamra nem lesz egyenes, de sokkal könnyebb így egyenesre szárítani a hajam, és még ápol is. Egy próbát megérhet ez a termék. :)

2013. ápr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ! és esetleg tudsz valami videót vagy valamit ami tudna segíteni nekem??? :)
2013. ápr. 13. 12:34
 3/9 A kérdező kommentje:
várok még válaszokat!!
2013. ápr. 14. 10:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám. Szárítást viszontz nem nagyon ajánlom ,mert nekem a mostohaanyám be szárítottta (profi) de nem jött össze neki sem :/// vasaltam a hajam, mindig kírúgta, a fodrászom sem tudta beszárítani..... De akkor elmentem erdei iskolába. Mindenkinek ilyen nagy hajvasalója volt(mint utóbb kiderűlt, nekem mini volt)barátnőm be vasaltza szögegyenesre, és úgy is maradt reggeltől estig :D (erős, sok és vastagszárú hajam van) lényeg: Próbáld meg másik hajvasalóval, mert azzal lehet, hogy műkösni fog. Én sem hittem el, mert nekem 5 perc után fobja ki az egyenességet a régi hajvasalóva... Kérd el a barátnődtől a hajvasallóját, vagy menj át hozzá stb. vasaljátokk ki, (kerámia lapos hajvasalóval) de ha neki is hasonója van mint neked, akkor szerezz be egy hajvasalót. üdv.: 13/L
2013. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia. Hát én most elhatároztam,hogy leteszem a hajvasalót!Szerintem te is hagyd abba! Így gyorsabban is nő,és nem töredezik le. És a hosszú hajnál ez annyira nem szembe tűnő. :)
2013. ápr. 22. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
én sem használom (előző voltam)
2013. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de azt irtad egyszer hogy használod egyszer meg hogy nem akkor most melyik ???
2013. ápr. 28. 21:32
 8/9 anonim ***** válasza:
ritkán kb 2 hetente használom, vagy még ritkábban ( előző)
2013. máj. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és akkor milyen a hajad?? :)
2013. máj. 12. 15:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!