Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha 2 féle színből fest a...

Bozsikrisz kérdése:

Ha 2 féle színből fest a fodrász csíkokat a hajamba (csak néhány tincset) akkor a festéket hogy fogja felszámolni?

Figyelt kérdés

Találtam egy nagyon klassz frizurát, az alap hajszínre 2 féle színből festenek tincseket. Én eredetileg csak a szőkét akartam, de azt mondta egy ismerősöm, hogy szerinte kellene a vörös is, ami a képen van...

A fodrászok hogy keverik ki a festéket? Ki fog számlázni egy egész doboz festéket mindkét színből, vagy ő ki tud keverni épp csak annyit, amennyire szükség van?

Az öcsém egyik haverja a srác, szóval biztos nem fog lehúzni, de én sem akarok vele kiszúrni, hogy ahhoz a pár tincshez ki kelljen kevernie túl sokat a festékből.


2013. ápr. 12. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában alap árat számolnak. Tehát pl.

Festés rövid haj: xxxxFt.

Festés hosszú haj: xxxxFt.

Melír: xxxxFT.

Szóval szerintem nem függ attól, hogy hány színt használ. Úgyis csak annyit kever ki belőlük, amennyi a te hajhosszadra kell.

2013. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A festés ára nem szokott attól függni, hányféle színt ken a fodrász a vendége hajára. Van, ahol fix árral dolgoznak (pl. rövid haj, félhosszú haj X Ft), és van, ahol lemérik a felhasznált festéket, és ott grammban adják meg az árát, tehát amennyit rád kentek, annyit fizetsz ki. Ez általában a drágább anyagoknál van így.
2013. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!