Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki az összefogott haj? Nem...

Ciki az összefogott haj? Nem divat? Gáz egyesek szerint így hordani a hajat?

Figyelt kérdés

Fiúként kérdem. Csak mert van 3 lány osztálytásam aki ezek a tipikus felszines idióta p*csák(szoli, smink, hajvasalás, szempillaspirál Glamour) és folyton a külsejükkel foglalkoznak. Órán is elkezdik magukat a tükörbe nézegetni.

És őket SOHA nem láttam összefogott hajjal. Mindig vagy szögegyenesre van vasalva, vagy beszárítva csak.

Másokat akik nem ennyire divat majmok, azokat meg sokszor látom összefogott hajjal.

Most gáz összefogni a hajukat? Azért nem teszik soha?



2013. ápr. 12. 06:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer így, egyszer úgy csinálom a hajam. Hajmosás után beszárítom, de amikor már meg kell mosni, azelőtt nap felkötöm magasra. Nem gáz összefogni a hajat, csak az szexibb tud lenni :D
2013. ápr. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sokszor látom, hogy az ilyen felszínes idióta p*csák (ahogy te fogalmazol, nagyon találóan) szinte a fejük búbján fogják össze a hajukat, valahogy így: [link]

Szerintem nem gáz összefogni, de van, akinek előnytelen. Nekem például nem áll jól.

2013. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is azt látom, hogy sokan kiengedik a hosszú hajukat. Őszintén szólva ez a legegyszerűbb :) Semmi frizura, csak megfésülöm és kész. ha feltűzöm, az már +10 perc, ha nem sikerül elsőre. Biztos azért növesztették, hogy mindenki lássa, milyen szép, akkor meg minek kössék össze?
2013. ápr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal szebbek a lányok, ha ki van engedve a szép hosszú hajuk :) Nőiességet sugall és a legtöbb fiúnak jobban tetszik, ha ki van engedve.
2013. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam, hogy megmosom, utána egy napig kibontva, aztán összefogva konytba vagy copfba. Egyáltalán nem gáz szerintem.
2013. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 paradicsom31 ***** válasza:
ha nyáron dög meleg van (mint idén), egyértelmű, hogy összefogom, vagy felcsatolom, hogy ne izzadjon a nyakam a hosszú hajamtól. ettől eltekintve igényes a hajam.
2015. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!