Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálót vegyek ami...

Milyen hidratálót vegyek ami nem okoz pattanásokat?

Figyelt kérdés
Alapjàba véve a bőröm zsíros,viszont most elkezdtem használni az Akneroxidot,és hámlik+az arcom két oldalt nagyon száraz.Ugyanakkor fénylik is,és ez elég csúnya.Nektek mi vált be/milyen krémet ajánlotok? 15/L

2013. ápr. 8. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Kecsketejes Eveline testápoló és arckrémet használok. Gyógyszertárban szoktam venni. Ez jól hidratál, de a fénylő bőrön nem segít. Talán arra jobb az Eveline Pure Control.
2013. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
L'Oreal Triple Active Fresh normál- kombinált bőrre. Én eddig ezt az egyet találtam, ami engem nem üt ki.
2013. ápr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilcsi.:) Vagy beszélj egy jó kozmetikussal.
2013. ápr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilcsi krémem már volt,olyan semmilyen volt:/ nem okozott pattanásokat,de nem is hidratált eléggé:) 1.válaszoló! ez kapható a dmben? köszönöm a vàlaszokat!:)
2013. ápr. 9. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az Ilcsi nem volt jò akkor nem a bőrtipusodnak megfelelőt kaptál. Mindenképp jobbak mint a drogériás mü krémek, csak mêg kell találni a megfelelőt
2013. ápr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!