Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi okozza az állon lévő...

Mi okozza az állon lévő pattanásokat?

Figyelt kérdés

Már rég nem vagyok kamasz. Az idén betöltöm a 23-at, ennek ellenére folyton ragyák jönnek ki az államon. Voltam már vérvételen és rendben találtak mindent (vércukor, koleszterin stb...). Írtak már fel zyneritet is, amit használtam is, de csak jobban kiszárította az amúgy is száraz bőrömet. Most egy glikolsavas krémet használok, de úgy néz ki, hogy ez sem segít.


Ajánlanátok krémet vagy valamit ami használ?



2013. márc. 10. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem érintkezik valamivel? Mondjuk egy sál, vagy a telefonod, amikor beszélsz.

De nekem az szokott használni, hogy egy jégkockatartóba beleteszek apróra vágott petrezselymet egy kis vízzel, lefagyasztom és dörzsölgetem vele.

2013. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*öt perc alatt lelohad.
2013. márc. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A stressz is okoz ott, legalább is nálam , amikor stresszes vagyok, ott jelennek meg először
2013. márc. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem érintkezik úgy semmivel. Nekem valahogy úgy mélyebben vannak. Nem lehet kinyomkodni őket. Amikor meg elmúlnak, akkor meg piros folt marad utána sokáig, ami nem ritkán még be is barnul. Nagyon kétségbe vagyok esve:(

Nem tudok ellenük mit tenni, de azért köszi a tanácsot, majd kipróbálom.

2013. márc. 10. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Áll: Az áll területein megjelenő pattanások lehetséges okai:

- lefekvés előtti étkezés

- hormonális vagy nőgyógyászati problémák

- a veseműködés nincs egyensúlyban

- az áll kézzel való babrálása

- nem megfelelő fogkrém

Amit tehetsz ellene:

- lefekvés előtt legalább 3 órával étkezz

- fogyassz minél több friss zöldséget és gyümölcsöt

- legyen részed minél több pihenésben

- a hormonháztartása rendben tartása

- napi minimum 20 perc testmozgás

- feküdj le korán és kelj fel korán

- cserélj fogkrémet

A pattanások kialakulásáért legtöbb esetben belső problémák felelősek. Próbálj egészséges életmódbeli szokásokat kialakítani, hogy hosszú távon megőrizhesd bőröd szépségét. Ezek a megoldások nem garantálják a pattanások elmúlását. Ha egy hónapon belül nem tapasztalsz változást, keress fel bőrgyógyászt.

2013. márc. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az étel, amit megeszel: csoki, olajos magvak, zsírosabb étel, fűszeres kaja, alkohol. Vagy ha esetleg szedsz vmilyen gyógyszert.
2013. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Regia válasza:
Étel allergia is lehet
2016. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!