Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok ajánlani valami gyors...

Tudtok ajánlani valami gyors és hatékony hajnövesztőszert? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon sokat festettem a hajamat már.. 7-es koromban melíroztattam be először (barna hajam van, és szőke melírt rakattam bele) és utána ballagásom után már teljes szőke lettem, ez egészen ment 10. végéig, utána rákaptam arra, hogy én megint barna akarok lenni, aztán kikopott, és feketére festettem, aztán a feketéből megint szőkét akartam, végülis lila, és most úgy döntöttem, rendbehozom és lenövesztem az eredeti hajam, de a sok festék kiszálkásította és tönkretette. segítségeteket kérném, tudtok-e valami gyors megoldást, hogy minnél hamarabb visszakapjam a hajam?

2013. ápr. 5. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a bánfi hajszesz bevált! 2 hónapja használom és egyre dúsabb a hajam, gyorsabban is nő és egészséges.


A hajhosszra pedig tápláló olajos pakolást ajánlok pl. olívaolaj, szőlőmagolaj, ricinusolaj, kókuszolaj stb.

2013. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb hajnövesztőszer az idő és persze egyél egészségesen, sportolj, és vágasd le a csúnya részt.


Nekem félhátig ér a hajam, de mindig vágnom kell, mert úgy nő, mint a bolondgomba, vagyis havonta 1-1,5 cm-t, mint általában mindenkinek.

2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! nekem is nagyon gyorsan nő a hajam, a ricinus olajat már kipróbáltam, de azóta olyan, mintha sokkal zsírosabb lenne a hajam.. :/ pedig nekem egyáltalán nem jellemző ez, hetente mosok hajat, és majdnemhogycsak még akkor sem lenne muszáj.állítólag, ha a ricinus olajba belekevered a tojás sárgáját, nem fog zsíros hatású lenne, de ugyanúgy ápolja.
2013. ápr. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!