Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen zselét, sprayt vagy...

Milyen zselét, sprayt vagy bármi mást tudtok ajánlani hajsimítás előtt?

Figyelt kérdés
A hajam (mint bárki másé) nagyon töredezik hajsimításkor. Most szeretném kipróbálni, hogy milyen, ha begöndörítem (mert nekem olyan nagyon dús és hullámos, semmilyen hajam van) és mikor néztem ezeket a tutorialokat a neten, mindenhol vittek fel a hajra előbb egy ilyen zselét, vagy spray-t hogy a simítás/göndörítés ne törje a hajat. Ti mit tudtok ajánlani? Márkanév és ár is érdekel. Nem szeretnék rá sokat költeni, kb. 1000 forintra gondoltam.

2013. ápr. 2. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én got2be - ből használok kétfélét az egyik lila: 200 fokig védi a hajat, a másik rózsasín kupakos: fényessé és ellenállóvá teszi a hajat. Plusz hajlakk. a Got2be darabja: 1200.
2013. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aha, köszi. :) és hajlakkot milyet ajánlotok? mert azt se használtam soha, csak hajhabot...
2013. ápr. 2. 13:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Háát hajlakkból én Taftot használok de nagyonkeveset, mert összeragad:S
2013. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!