Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajamról...

Mi a véleményetek a hajamról az alábbi kép alapján? Www. Kepfeltoltes.hu/view/130405/anita_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés

Körübelül két hónap telt el a két kép között.

www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajapolas__4007921-mi-a-velemenyed-a-hajamrol-keppel



2013. ápr. 5. 14:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)

Eredeti hajszínem sötét szőke, vagy világosbarna.

Hajvégápoló olajat használok, eddig a Gliss Kurttól használtam, most hogy ez elfogyott Loreál terméket vásároltam. Elég sokáig kitartanak, pedig nem spórolok velük :)

2013. ápr. 5. 20:18
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép!!! :)
2013. ápr. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Hairlover ***** válasza:
Szia! Nagyon szép hajad van. Mindjárt derékig fog érni ha megnöveszted addig. Egy pár órát el lennék a hajaddal :D 28/F
2013. ápr. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

10. vagyok ismét

az én hajam végei is ilyenek, próbáltad már a kókuszolajat? :)

2013. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
gyönyörű le ne vágasd hisz ilyen hajat nagyon ritkán látni nekem nagyon tetszik, és bevallom a hossza a színe a fazonja minden tökéletes az én tetszésem elnyerte 100%-osan csak így tovább egész hosszúra! 22/F
2013. ápr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ! :)


Nem szeretném levágatni, növesztem még továbbra is :):)


Igen, ismerem a kókuszolajat, kábé 2hónapja használom is. Előtte kókuszolajos hajpakolásom volt, ami sajnos már nem kapható. Éppen a kérdés megírásakor is az volt a hajamon :D


(Azért tettem fel ezt a kérdést és hozzá a képet, mert nem tudtam eldönteni, hogy milyen állapotban van, kell-e a végéből vágatni, és egyyáltalán, hogy másnak mi a benyomása róla. Elég sokat foglalkozok vele- szerintem, de ugye kinek mi a sok- ezért érdekelt a dolog. )


Ment mindenkinek a kis zöld kéz!

2013. ápr. 6. 20:51
 17/19 anonim ***** válasza:
Szép a hajad, bár a színe nem tetszik. :)
2013. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 LuLu17 válasza:
Nagyon szép :) bár én nem hiszem hogy el tudnám viselni az ilyen hosszú hajat.
2013. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szép hajad van, nőtt is rendesen. Légy büszke rá, mivel tényleg nagyon szép!
2013. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!