Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a hajamról...

Mi a véleményetek a hajamról az alábbi kép alapján? Www. Kepfeltoltes.hu/view/130405/anita_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg

Figyelt kérdés

Körübelül két hónap telt el a két kép között.

www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-hajapolas__4007921-mi-a-velemenyed-a-hajamrol-keppel



2013. ápr. 5. 14:21
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
2013. ápr. 5. 14:23
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nőtt azóta rendesen. :)
2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
29%
Szép.aljába kis fekete felturbózná:)
2013. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
szép, picit több hidratálás nem ártana.
2013. ápr. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép nagyon


be ne festesd,igy szép (mondom én ezt festett hajjal)


Mit csináltál hogy ennyivel hosszabb,szebb lett?

2013. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!


Hidratálom állandóan, ettől puhább szerintem már nem nagyon lesz. Ilyen szempontból a kép lehet csalóka, mert hajmosás után voltam, és olyankor eléggé szál még.


Szoktam ricinus olajat használni, de nekem csak az időszakos hajhullásomon segített, nem nőtt tőle a hajam. Lehet, hogy akkor így is csalóka a kép, mert a lenövésemnél látom, hogy a havi 1cm-t nem nagyon akarja a növésben meghaladni :)

2013. ápr. 5. 14:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Szép hosszú, de nekem a színe nem tetszik. Festett ugye? Másik árnyalatot megpróbálhatnál! :)
2013. ápr. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Valahogy a régebbi képen szebb a színe. Lehet, hogy csak a fényképező hibája, de most nagyon-nagyon sárgás, és nekem ezért nem tetszik.

2013. ápr. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

A színe nem változott semmit, ugyanolyan, mint az előző kérdésnél szereplő képen.

Valószínűleg a fényviszonyok, bevallom, eszembe sem jutott, hogy a hajam színe is máshogy fest, csak miután mondtad :) Este, lámpafénynél, vaku nélkül, sárga falnál született ez a "remekmű" :)

2013. ápr. 5. 16:32
 10/19 anonim ***** válasza:

nőtt, de sztem nem vmi extra nagyot a 2 hónap alatt

egyébként nagyon szép hajad van, kicsit a vége túl szálldogál, de hajmosás után ez természetes

hajvégápolót használnék a helyedben

eredeti színe milyen?

2013. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!