Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan világosítsam a hajam?

Hogyan világosítsam a hajam?

Figyelt kérdés
vettem Alfaparf 8.31-es világos árnyalatot, mivel nem értek hozzá és az eladó sem segített hozzá vettem egy 9%-os hidrogén-peroxidot, de sajnos csak a töve lett olyan amilyennek szerettem volna, ha esetleg veszek még egy adagot a festékből meg a 12%-os hidrogénből és csak az alját festem be kivilágosítható? Most festett kakaó színű a hajam!
2013. ápr. 3. 21:40
 1/6 anonim válasza:
milyen szint szeretnél kapni?
2013. ápr. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
szerintem szőkitőport használ + 12 százalékos oxit...és arra fesd azt a szint amit szeretnél. ha mégegyszer ráfested azt a szint nem hiszem h világosodni fog
2013. ápr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Várd meg, míg lenövésed lesz. A festett részre kenj rá szőkítő port és 12%os hidrogén peroxidot, a lenövésre és a bőrödre ne kerüljön. Ha leszívta, és még nem esett le a hajad, akkor kend rá az adott festéket.

Ha egészségesebb, biztonságosabb, de drágább megoldást szeretnél, akkor inkább csináld több lépésben:

9% H2O2 és szőkítópor, majd festés

egy hónap mulva újra 9% H2O2 és szőkítópor majd festés.

addíg, míg el nem éred a kívánt színt

Még jobban kímélheted ha 6% H2O2-t használsz, de ez több hónapig eltarthat, míg kivilágosodik.

így talán kevésbé megy tönkre a hajad.

2013. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, és festett haj festékkel nem világosítható, szóval ha ráfestesz a sötétebbre festett hajadra egy világosabb festékkel, semmi nem fog történni, max az árnyalata változik meg.
2013. ápr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Festett hajat először le kell szívatni és utána festeni. Én szőkítőpor +12% oxival csinálom és utána festék 6% oxival. A hajamnak semmi baja tőle.
2013. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
leszívatni nem szeretném, de a 12%-os oxi elméletileg 4 árnyalatot világosít a 6%-os meg semmit, ezt hallottam!
2013. ápr. 4. 21:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!