Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudtok olyan hajegyenesítő...

Tudtok olyan hajegyenesítő krémet, amit egy egyszerű fodrász is beletud vasalni a hajamba és hatása legalább 2-3 hónapig tart?

Figyelt kérdés
eléggé göndör hajam van, és kb 4 cm-es lesz mikor meg akarom csinálni(fiú vagyok)

#krém #egyenesítés #hajegyensítés
2013. ápr. 3. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyet még nem találtak fel. :(

Brasil cacau.....de bonyolult és néhány fodrász végzi. Ismerem az eljárást, az utolsó lenne, amivel ölném a hajam....de megpróbálhatod.

Bár a helyedben jó minőségű göndör hajra való terméket vennék, amitől a fürtjeid új értelmet nyernek :) imádnád őket! MATRIX Curl gél, vagy Schwarzkopf Osis curl me soft...vagy TIGI termékek...

2013. ápr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Brasil cacau- nem lesz tőle semmi baja a hajadnak, csak gyorsan le fog nőni
2013. ápr. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Brasil cacau-t csináltattam és nem mindegy melyiket csináltatod mert lehet 6 ezerért is csak az smmit nem ér nekem 15ezrembe került és nagyon tartós májusba csináltattam és most egy 2 hónapja nem szögegyenes már és nagyon jót tett a hajamnak a hajvégeimet lezárta nem töredezett nagyon szép fényes lett és egyenes és puha és erősebb szóval soha többé hajvasaló csak ezzel fogom egyenesíteni mert nagyon jót tett a hajamnak és ráférne megint szóval csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!