Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk nektek tetszenek az...

Fiúk nektek tetszenek az ilyen hajú lányok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és gondolkozom rajta hogy levágatom ilyesmire. [link] Most váll alá érő természetes szőke hajam van, egyenes (nem festett), és gondolkozom rajta hogy nyáron levágatom. Úgyis új suliba megyek.. Lehet nem ártana egy kis változás.

2013. ápr. 1. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem való egy 14 éves leányzónak
2013. ápr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
miért?
2013. ápr. 1. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem való egy 14 évesnek, legalábbis a legtöbbnek nem. De ha neked lesz erőd és türelmed minden reggel a hajadat állítgatni, tupírozni, lakkozni hogy rendesen álljon, ne lapuljon a fejedre, akkor lehet hogy jó. Arcformától is függ, hogy jól áll-e. A fiúknak inkább a nőies hosszú hajak szoktak tetszeni.
2013. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 WsAkosWs ***** válasza:
A váll alá érő jobban áll,szerintem.
2013. ápr. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Nem mindenkinek áll jó a rövid haj nem jön be.


Egy lánynak szerintem válig érő haja legyen minimum.

2013. ápr. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondják hogy nekem jól állna mert ovális arcformám van, és szép arcom.

De nagyon vékony szálú, és egyenes hajam van... Ha nem állítanám be, valószínűleg tényleg folyton a fejemre lapulna...

2013. ápr. 2. 18:10
 7/9 anonim válasza:
figyelj,ha rám hallgatsz,csak vállig csináltatsz valami szép frizurát,most ez a divat.
2013. ápr. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vágasd le nyugodtan, ha tetszik! Ha meg nem lesz jó, pár hónap alatt úgyis visszanő. A vállig érő haj szerintem nagyon uncsi tud lenni és tucat. Ebbe meg legalább van valami egyedi.

Itt próbálgathatsz: www.happyhair.hu

2013. ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
sziasztok.szerintem a fiatal lányoknak jól áll a rövid haj
2015. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!