Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Az oldalt felnyírt hajú...

Fiúk! Az oldalt felnyírt hajú lányok tetszenek nektek?

Figyelt kérdés

Nekem nem tetszik és soha nem is lesz, de azért kiváncsi vagyok!

14/L


2012. máj. 13. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Hahahah nekem oldalt le van borotválna és minden fiú ismerősöm szerint undorító :)

A barátommal még úgy jöttem össze hogy felvolt nyírva 6 mm-essel,de amikor leborotváltattam nem szólt semmit,de a tetszését tuti nem nyerte el,és mondtam is neki hogy visszanövesztem mert meg bántam :S

2012. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem se tetszik
2012. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se, múltkor beszéltük is pár szóban a haverokkal hogy mi ez az új divat, hogy egyre több lány csináltatja meg. Ez is vmi újabb tucat dolog, és sztem undorító.
2012. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is hülyén néz ki, csak azért biztos nem nyíratnám fel, mert most ez a divat.
2012. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
sejtettem hogy ilyen válaszokat kapok :-D
2012. máj. 14. 22:21
 6/7 anonim válasza:
Nekem fel van nyírva a hajam :) és egyáltalán nem a divat miatt csináltam. Sőt nekem már azelőtt ilyen volt hogy ekkora divat lett volna. De az én barátaim szerint jól néz ki. Már mondták hogy miért csináltam ezt és hogy undorító,de példádul nekem ez sokkal jobban áll mint mikor volt hajam mind 2 oldalt :)
2012. júl. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
81%
Nekem nagyon tetszik. :) 28 F
2012. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!