Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ápoló sampon+kondicionáló...

Ápoló sampon+kondicionáló erősen igénybevett hajra?

Figyelt kérdés
Le fogom szívatni a hajamat és ahogy tőlem telik szeretném csökkenteni a roncsoló hatást. Csodát nem várok, de a zsíros hajra való, inkább szárító hatású samponomat most nem merem bevetni. Márkákra vagyok kíváncsi. (A dove bőrpuhító krémjei pl istenien beváltak nekem, vajon hajra is ugyanolyan jók?)

2013. ápr. 2. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Jók,és az az igazság hogy rengeteg márka közül lehet választani.Ami a lényeg hogy mindig hidratálva legyen a hajad,ha ennek az az ára hogy picit zsírosabb,akkor szerintem tedd meg.a cél az lenne hogy ne törjön el nagyon csúnyán,érdemes tenni érte mert van akinek nem csak avége sokszor darabokban törik a haj:/legalább is ez a leszívás után 2-3 hétig érvényes:)
2013. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!