Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szárazsampont használtok?

Milyen szárazsampont használtok?

Figyelt kérdés

Elégedettek vagytok vele?

Melyik a legjobb?



2013. ápr. 1. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:
TIGI ! Nagyon jóóóó! Imádom. Spray-s, könnyű használni.
2013. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Swiss-o-part, szerintem az nagyon jó, bár a többivel nincs túl sok összehasonlítási alapom, de ettől sosem marad fehér a hajam, elég törölközővel kitörölni belőle, tartást is ad neki. A Baleára tettem egy próbát nem rég, de soha többet. Borzasztó fullasztó szaga van, benne marad a hajban és tartása sem volt tőle.
2013. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én schauma cotton fresh-t használok

az illata citromos, kicsit erőteljes, de nem vészes

szeretem, mert használ és nem hagy nyomot a hajtöveken (bár az igaz, hogy szőke a hajam) de használja ugyanúgy barna hajú barátnőm is és neki is elég ha törölközővel megdörzsöli

ajánlani tudom mindenkinek, aki szeretné kipróbálni

kicsit drága, jókor kell menni vásárolni és kifogni ak akciókat (nekem most sikerült 800 Ft helyett 535 Ft-ért venni)

szerintem elég sokáig ki is tart, már 5-6-szor használtam, de még mindig van benne

2014. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!