Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 19 éves vagyok es pattanásos...

19 éves vagyok es pattanásos a hátam kozmetikában el tudnák távolítani örökre?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta pattanásos a hátam és mindig ki jönnek rajtam a karomon és a hátam és már eléggé unom .Azt mondták hogy kozmetikában le kezelik de csak át menetileg.
2013. ápr. 2. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Kozmetikába szerintem nem.

Bőrgyógyász az talán elbírja úgy tüntetni de az se biztos. Nekem hormonális az, hogy előjönnek. 10 éves korom óta havonta előjönnek és alig akartak elmúlni. A bőrgyógyász egy 'isotrexin' nevű kenőcsöt írt fel nekem<- hái orvos is feltudja írni.

Az ilyen kenőcsök közül ez a legjobb. Nekem pár nap alatt eltünteti. 1 pattanást kb. 2-3x szoktam naponta kenni vele. Féléve írta fel az orvos és azóta is van benne.

2013. ápr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kozmetikus ehhez kevés. Ennek belső okai lehetnek, egészségtelen életmód is lehet a hibás, pl hanyagolni kéne a cigit, piát, fűszeres, zsíros kajákat, csokit, csipszet, cukros üdítőket, meg még sok mindent. De hormonális oka is lehet, menj bőrgyógyászhoz.
2013. ápr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Lehet fel iratom azt a kenőcsöt amit az első válaszoló mondott, de a bőrgyógyásznál az a rossz hogy hónapokat meg fél éveket kell rá várni . Az is lehet mert én össze vissza eszek mindent cigizni néha szoktam inni sose.
2013. ápr. 2. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Magánbőrgyógyász is létezik...

Jó mondjuk nem mindenki tehetgi meg, hogy magánorvoshoz járjon, de én rendszeresn dolgozok és mindig félreteszek. Így mindig ha bajom van magánorvoshoz megyek.


1 betegséggel járok csak nem magánorvoshoz hanem kórházba, de az az orvos olyan is.


Őszíntén jobb is így mert tudja hogy kifizetjük így úgy is áll az orvoshoz.


EGyszer anyáék az RI-be vittek be mert nyár volt /szabadságolások/ és nem tudtuk, hogy mi legyen. És nem tudok rá szép szót mondani, hogy milyenek voltak. Személyszerint ordítottam is velük egy sort. Aztán elmentünk arra az osztályra ahol kezelnek /ott se az én orvosom volt, de nem is baj/ ott meg persze egyből oda irányítottak és egyből foglalkoztak velem. Ez nem röhejes? Én pontosan ezért inkább magánorvoshoz járok.


1. voltam

2013. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 l
2013. ápr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!