Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Anyu vajon nagyon kiakadna,...

Anyu vajon nagyon kiakadna, ha hirtelen más színű hajjal mennék haza?

Figyelt kérdés
Már hetek óta próbálom győzködni, de basszus nagykorú vagyok és még ilyenekbe is beleszól az édesanyám. Nem kábítószerezni akarok, csak egy kis festéket kenni a hajamra...ráadásul ő is festi az övét (na jó, 27 évvel idősebb,de akkor is) Nem cigizek, nem vagyok minden hétvégén részeg, szerintem ezt az apróságot igazán megengedhetné. Ma már a 12 éves ovisok is durvábbak, mint én 19 évesen. nektek mi a véleményetek ?

2013. márc. 31. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
A véleményem, hogy felnőtt vagy és a saját hajaddal azt teszel amit akarsz... ha saját pénzből teszed ezt.
2013. márc. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Fesd be! Már csak azért is, hogy anyád lássa, nem uralkodhat rajtad! :)
2013. márc. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Félek hogy elhajt itthonról :D
2013. márc. 31. 20:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem oldalt kopasz-és rózsaszín akarsz lenni, akkor meg kell értenie. Ha haza mennél és megverne esetleg, akkor ne kockáztass addig, amig nem költözöl el...:( de, ha csak morcizna, akkor hajrá. :)
2013. márc. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha el küldenek, idéglenesen elmehetsz egy barinődhöz, vagy a pasidhoz. Anyád meg tuti meg nyugszik, egy hajfestés miatt nem lesz örihari. Az tuti!
2013. márc. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért biztos nem hajt el otthonról, gondolom megkerested rá a pénzt is,és ez a te hajad, azt csinálsz vele, amit akarsz. Ez olyan mintha kövér lennél, fogyóznál és azért hajtana el otthonról...
2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja még, hogy ő nekem akar jót, mert ez egy ördögi kör, és akkor mindig újra kell festetni és tönkre teszi a fejbőrt meg a hajat.

De hát ez normális, hogy ezzel jár, szerintem

2013. ápr. 1. 11:09
 8/9 anonim válasza:
Attól függ... A szőke vagy és feketére akarod az necces... De ha mondjuk világosbarnára az szerintem halál ok... Most mit gondolsz megutál ha befested a hajad? Hacsak nem színesre akarod szerintem ok. Ha szines lenne na azon én is kiakadnék :D
2013. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gesztenyebarna és vörösesbarnát szeretnék.legkésőbb nyárra tuti megcsináltatom ;) lehet még egy ombrét is a végére,de nem szőkével, valami azonos árnyalattal
2013. ápr. 7. 14:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!