Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal hogy...

Mit csináljak a hajammal hogy ne legyen lapos?

Figyelt kérdés
Ha megmosom utána fél órával már úgy néz ki mintha zsíros lenne és nagyon zavar,mert így sehogy nem áll és semmit nem is tudok kezdeni vele.Ha lehet akkor valamilyen olcsó megoldást és olyat amit otthon reggelente is hamar meg tudok csinálni.

2013. márc. 24. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Nekem igaz hullámos hajam van de olyan lapos mint ...:D

Amit én szoktam csinálni:

-este alvás előtt picit bevizezem a hajamat , majd az alsó tincseket befonom és reggel kibontom és így az alsó tincsek kicsit megemelik a felsőket és dúsabbak tűnik (remélem érthető! :))

- kicsi tupírt rakok néhány tincshez

-besütöm , befonom ... a lényeg hogy göndör legyen

- esetleg beszárítod úgy hogy legyen formája

-Ha végképp nem segít semmi:maradtak a kozmetikumokra. Sokféle hajdúsító készítmény létezik - samponok, balzsamok, habok és krémek -, de ezek között a legjobb, ami szinte biztosan beválik majd, a hajtömegnövelő hab. Ilyen a legtöbb drogériában vagy kozmetikai boltokban beszerezhetsz.


Remélem segítettem!! :D

2013. márc. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz és igen,segítettél:)
2013. márc. 24. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Az elsőt ki ne próbáld! Remélem nem gondoltad komolyan, hogy ki fogod.

Úgy szárítsd a hajad, hogy közben lehajolsz, és felülről szárítod. Kicsit kényelmetlen, viszont sokkal dúsabb lesz tőle a haj. Használj olyan sampont ami zsíros hajra jó, vagy gyógynövényes. És ha használsz bármilyen hajvégápolót, akkor az a hibás! Mert a hajolajak, nem kiöblítendő balzsamok, hajhabok mind zsírosítják és elnehezítik a hajat.

2013. márc. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Ha nagyon lapos akkor próbáld meg feltupírozni.

Amúgy más megoldás: a hajmosás végén önsd le citromlével majd öblísd ki.Ettől erősebb lesz a hajad!

2013. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Hajtőemelők....Matrix- amplify rootlifter, Dp Dust vagy Schwarzkopf Osis, TIGI termékek termékek. Fodrászcikkben kapsz ilyeneket.
2013. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az első válaszolónak üzenem hogy nem igazán szerettem volna áramütést kapni,mert akkor meg lelapítani nem tudom ha elektromos lenne és mindenfelé szállna.

A tupírozás jó ötlet,de nem nagyon van rá időm reggelenként.

Úgy szárítom a hajam ahogy a 3. válaszoló írta.

2013. márc. 27. 18:14
 7/8 A kérdező kommentje:

A hajtőemelő is jó ötlet.

Jöhetnek még válaszok.

2013. márc. 27. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom hogy az első válaszoló eltüntette a "hasznos" válaszát...:D
2013. márc. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!