Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne töredezzen és ne legyen száraz?

Figyelt kérdés
Már lassan 4 éve,hogy folyamatossan vasalom. Hetente kétszer, és ezek mellett festem is. Sok mindennel ápolom, de az ilyen hajápolók nem sokat érnek. Tudna valaki valamit ajánlani?
2013. febr. 27. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is hagyd abba a vasalást, mert addig nem fog helyrejönni bármit is kensz rá. Utána pedig kókuszolaj vagy argán olajas pakolással helyrehozhatod. A fejbőrödre ezekből ne tegyél semmiképp.
2013. febr. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

méz+olivaolaj+egy kis víz..rá a hajra(fél órát) és utána lemosod..persze ezt mind hajmosás előtt:)

Remélem segítettem!:))

2013. febr. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ivilicious ***** válasza:

hanyagold a vasalást,ekem is jöt tett...hasonló volt nekem is.

egy időben hajmosás előtt 1 órára bekentem a hajam bio mandula olajja, de jó az olíva is nagyon.

meg a glisskurnak van egy ilyen olajos hajápolója. 1800 ft körl van, mőltkro egy mogyorónyit próbáltam ki,tökéletes lett tőle a hajam

2013. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Kipróbálom! De a vásalást semmi képp nem hagyhatom abba.. :/
2013. márc. 5. 17:44
 5/5 anonim válasza:
Én ló spermiummal kenegetem. Én minden nap vasalom és nagyon sokszor festem. Néha Tesco-s festéket is használok ami jobban roncsolja. Nem vicc én tényleg azt rakok rá. Ha nem hiszed akkor írd be a google-be. Gyógyszertárban veszem meg (persze feketén) és szagtalanítási eljárások után már akár fogyasztani is lehet. A nyálkahártyád rétegét segíti és megelőzi a félrenyelést, a májadról nem is beszélve. Én csak ezt tudom ajánlani, használd egészséggel kedvesem. :)
2013. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!