Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy szép legyen? Kép lent!

Figyelt kérdés

Most mostam meg a hajam, 'alapjáraton' ilyen a hajam. Ha kivasalom, 1-2 órán belül hullámos lesz. Ha hajsütővassal próbálkozom, ugyan ez a helyzet. Lakk, hajhab nem sokat segít. Nem tetszik így a hajam, igénytelennek hat szerintem. Mindig összegumizom a hajamat, amit nagyon unok már!


Mit tegyek??


[link]



2013. márc. 15. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad már hogy nedvesen este befonod parkettafonással, aztán reggel szétszeded? Az tartósabb mint a hajsütő mindenképp. Nekem szép szokott lenni, de mondjuk nekem nincs fele ilyen dús hajam se.
2013. márc. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem szép!más örülne ha ilyen dús, szép haja lenne
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szép dús hajad van. Én a szivacsos hajcsavarókat tudnám ajánlani.
2013. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép hajad van! Keveseknek adatik meg az ilyen dús haj. Nekem is nagyjából ilyen, tudom nem könnyű vele. Én a helyedben nem vasalnám meg sütném, hanem megpróbálnám a természetes hullámosságát szebbé tenni és hangsúlyozni. Mosás után próbáltad már, hogy nem fésülöd meg, csak mondjuk amikor még totál vizes? Ha hagyod megszáradni magától, és utána nem nyúlsz hozzá, akkor milyen? Én ha göndören akarom hagyni a hajam (a vége göndör, fent hullámos), akkor így csinálom, meg befújom Pantene Aqua Light sprayvel, akkor összeállnak a tincsek és nem lesz szállós.

Szép egészségesnek tűnik a hajad, én tuti megpróbálnám növeszteni. Ha derékig érőre megnövesztenéd, és kb. az alsó 10 cm-be vágatnál 1-2 réteget, gyönyörű lenne. Egyébként minél hosszabbra növeszted, annál kevésbé fog dúsnak tűnni, jobban lehúzza a súlya és nem áll úgy szét.

2013. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!