Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek okozhat mérges...

Szerintetek okozhat mérges gyulladt pattanásokat, amik vörösek és kinyomhatatlanok az ételallergia, mármint nem konkrétan liszt, hanem bármi. Hol kérhetek beutalót rá, háziorvosomnál?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, háziorvoshoz menj először és ő ad majd beutalót. Gondolom, hogy a bőrgyógyászatra és esetleg allergia vizsgálatra is. Jobbulást.
2009. szept. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából sokmindent kipróbáltam már, és nem is biztoshogy a kaja kiatt van, de leglább ez is kiderülne, mert persze akkor gondolom belső kezelést javasolna a bőrgyógyász..de első körben a kaját szeretném kiszűrni....
2009. szept. 16. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is van pattanásaim,a nővérem mindig kinyomja és ebgyulladt...menj el kozmetikushoz,ő tudja
2009. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy azóta mi történt? Mi volt a pattanásosság oka?

Hasonló helyzetben vagyok és nem tudom hol kezdjem a kivizsgálásokat. A héten megyek bőrgyógyászhoz, de szerintem nem kenceficét kellene felírni, mert azok eddig se használtak, hanem megtudni a probléma okát.

2010. jún. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!