Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha legyantázom a hasam (lány...

Ha legyantázom a hasam (lány vok) akkor szerintetek kb mennyi idő mire visszanől a szőr? Vki mesélne a tapasztalatairól? Hogy bevált-e?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Bár nem ezt kérdezted, de ha egyszer elkezded a hasad gyantázni, erősebb szőr fog oda visszanőni. Barátnőm mesélte, hogy már ezerszer megbánta, hogy egyszer megcsinálta. Azt nem tudom, mennyi idő alatt nő neki vissza.
2009. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyánfüggő.


Attól is függ máshol is milyen erős a szőr.


egészet leszeded vagy csak egy csík??


mert sztem az az egy csík nem a világ...ne ijej meg

2009. szept. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
máshol nem ölyan sötét csak ott..az a baj h hébe hóba..főleg a köldököm körül...meg az a baj h hülyén barnultam le és foltos a hasam vhol fehérebb vhol sötétebb és ahol fehérebb ot jobban látszik..azon is gondolkodtam h ha lebarnulnék(szoli vagy nyáron) akkor nem-e halványodna
2009. szept. 15. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom mennyire lehet szőrös a hasad, de ha nem vézses, ne gyantázz! Férjemnek szoktam csinálni, nagyon szenved közben, mert nagyon vékony ott a bőr. Csak erősödne a szőrőd. Amúgy egyén függő, hogy mkor nől vissza. Kb annyi idő kell neki, mint más testrészeden. Ha nagyon zavar, esetleg fordulj orvoshoz, mert lehet hormonális problémaid lehetnek, és akkor ad vmilyen gyógyszert. Ha meg csak pár szál, akkor arra a szemöldökcsipeszt ajálom. Az sem kellemesebb, de legalább a szőke szőrök a helyükön maradnak, és nem fognak erősödni.
2009. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

hát gyógyszert nem akarok szedni, mert fogamzásgátlót szedek, és még fájdalom csillapítót se szívesen veszek be...Az is lehet h attól van..nem tudom..régen nem volt ilyen egy pár éve ilyen...idegesít

köszi a válaszokat

2009. szept. 15. 22:32
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet h fogitól van, és egy másiktól elmúlhatna akkor..hány éves vagy?? csak h mikor jöttek ki rajtad
2009. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a tabitól van. Szólj a nőgyógyászodnak, hogy írjon ki egy másikat, mert ilyen jelegű problémád van. Túl erős lehet számodra. Pajzsmirigy problémáknál szoktak hasonlók előfordulni, de ahogy írtad, hogy azóta van, hogy tablettát szedsz, így az kizárt. 3. válaszoló voltam
2009. szept. 16. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
3. válaszoló, a férjednek miért gyantázod a hasát? Teljesen komolyan érdekelne.. :) Ő akarja, vagy Te? Csak kicsit fennakadtam rajta, hogy egy férfinak miért? (Mellkast, hónaljat, nemiszerv környékét még értem).
2009. szept. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

persze, fogjátok a foggátlóra....nekemis szőrös a hasam, de már a foggátló előtt is azvolt. én gyantázom, de elég ritkán, 3 hete szedtem le, mert nyaraltunk, és most van rajta annyi szőr, ami még simán elfogadható, még legalább 2-3 hétig nemfogom legyantázni.

sztem egyáltalán nemnő itt gyorsan a szőr, azaz nő, mert látod h nő, de nem rögtön ugyanúgy vissza, és nekem a gyantától úgylátom h csak kevesebb lett

2009. szept. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked lassabban és kevesebb szőr nő vissza, nem biztos, hogy másnak is úgy lesz. Ez teljesen egyénfüggő.
2009. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!