Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehetne szebb? (többi lent)

Mivel lehetne szebb? (többi lent)

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, kezdek pattanásosodni. Tudom, hogy még nagyon sok lesz meg ilyenek, de hogyan tudnám azt megcsinálni, hogy akkor sem legyen nagyon csúnya az arcbőröm? Nem szeretnék mindenféle alapozót rákenni, hogy ne látszódjon, mert csak csúnyább leaz... Van valami bevált krémetek, praktikàtok, akár házi módszeretek? Megosztanátok velem? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. márc. 10. 09:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és kerüld a túl fûszeres ételeket! Nekem legalábbis ettõl jönnek ki meg a csipsztõl. Amúgy meg gõzöld az arcodat kamillás fõzettel és utána nyomkodd ki õket. Miután ez megvan tisztítsd meg az arcod, gõzölés elõtt pedig radírozz! :) 14l
2013. márc. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. márc. 10. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!