Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel csinálják? Milyen...

Mivel csinálják? Milyen képszerkesztő-programokkal csinálják meg a facebook-ribik hogy a mellüket nagyobbnak szebb formájúnak vagy esetleg a popsijukat kisebbnek csinálják?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 18:05
 1/10 tabaki ***** válasza:

Bármilyen grafikai programmal pl. Photoshop. De javaslok egy nagyon jó kis progit, ami eredetileg karikatúrázásra való, de erre is nagyon jól használható:


[link]

2012. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hazardteam ***** válasza:
Photoshop. ha látni akarod hogy csinálják, itt van videón 03:42-től kezdődően: http://www.youtube.com/watch?v=YP31r70_QNM
2012. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tabaki ***** válasza:
Na, a dolognak pont ezt a részét tudja a Cartoonist. Igaz, hogy ingyenes és kicsi...
2012. júl. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Hazardteam ***** válasza:
Aztat még nüm ösmérem, de majdakkó' megsasolom:)
2012. júl. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Neked is kéne, mi? :D Leribized őket, de azért csak szeretnéd te is azt a programot...
2012. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
Na, bevált?
2012. aug. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon bevált!!Köszönöm!Igazából a tesómnak kellett.Aztán én meg tudok vele rajzolni.igazán absztrakt képek születtek :) :D
2012. aug. 3. 22:25
 8/10 Hazardteam ***** válasza:
Nekem 1x az volt a szivacs, mikor mentem gépet szerelni/telepítgetni. Egy öreg fószer fogadott, megdumáltuk miket hogy akar aztán csinálgattam. Néha feltűnt, hogy még ha lehet ezt is, meg azt is tegyem rá, ahogy eszébe jutottak a dolgok. Épp a photoshopnál tartok, erre megérkezett a lánya, ránézek mondom ennek meg ki volt az apja?:D Leül mellém, azt mondja "áá photoshop? Deejó, hoztam korzikáról egy CD-t, a modell képeim vannak rajta, még nyers változat, megmutatnád hogy csinálják, hogy megnövelik a mellem?" Ó mondom.. de jó, hogy befutottál.. Nézem a "képeket" ami 1DB volt de az vagy 500megás:D és jön a csaj, hogy nagyítgassam a melleit (szerelés helyett és ott ül mellettem) Mondom neki én nem vagyok grafikus, nem hanyagolhatnánk a zászló állítgatást, mert eléggé kivagyok így is?! "Ja hihihi bocs, nem gondoltam hihihi csak izééé hihihi"
2012. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Hazardteam ***** válasza:
Viszont hozott baromi finom sütiket:)
2012. aug. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 tabaki ***** válasza:
Megéri néha a tesók kegyeit keresni... Éljen a család!
2012. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!