Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen photoshoppot tudnátok...

Milyen photoshoppot tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan képszerkesztőre lenne szükségem,ami megnyitja tga. fájlokat is. ( [link] ) ezt már próbáltam,de nem tudja letölteni a gép,mert valami nem engedélyezett. Ingyenes program kéne,az sem baj,ha csak demo, vagy csak egy bizonyos ideig használhatom.( starshine játékokat szeretnék szerkeszteni, és sehol nem találok hozzá olyan képszerkesztőt,ami megnyitja. előre is köszönöm :)

15/L



2012. júl. 31. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
az adobe félét javasolnám
2012. júl. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
linket tudnál küldeni? angol nyelvtudásom 0, és magyar oldalakon sehol nemtaláltam ingyenes letöltést.
2012. júl. 31. 14:22
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:

A GIMP ingyenes, és megnyitja.


[link]

2012. júl. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Először is a Photoshop maga egy program neve, nem pedig gyűjtőfogalom.

Másodszor pedig az előző válaszoló jó tippet adott a GIMP teljesen ingyenes és van magyar fordítás hozzá.

2012. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem hiszem el :/ letöltöttem,de nem nyitja meg :/ ezt írja :

" gimp-help-2-2.6.0-en-setup.exeNem lehet menteni, mert nincs elegendő jogosultság. Kérjük, mentse másik helyre."

amúgy nagyon szépen köszönöm,csak így még nem tudom használni.

2012. júl. 31. 14:30
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
Próbáld máshova menteni.
2012. júl. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!