Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a fodrász...

Mi a véleményetek a fodrász szakmáról?

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 15:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem túl egészséges dolog. SOk hajfesték, vegyszer.... egész nap lélegzed be a gőzöket.
2013. márc. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Azon kívül mennyire lehet belőle megélni?
2013. márc. 9. 16:22
 3/19 anonim ***** válasza:
Túlzsúfolt...aki nem modell akar lenni, az fodrász. Nem 1 olyan embert ismerek, aki kitanulta és az elején volt pár kliense de ennyi. Keresztanyum szalont is csinált, itt van 2 házzal melletem a szalon de már 1 éve legalább, hogy nem láttam itt.
2013. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Most szeptemberben szeretném elkezdeni a fodrász sulit és érdekelne hogy mik a lehetőségek.

Én úgy képzelem,hogy nyitnék egy szalon magam mellé fogadnék egy műkörmöst,egy kozmetikust esetleg egy masszőrt ...

Így sem láttok benne lehetőséget?

2013. márc. 9. 16:44
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem van fodrász ismerősöm, aki nagyon jó, meg szereti is, mégis nagyon nehéz neki, főleg saját üzlettel.

Rengeteg fodrász van, szerintem gondold meg, és csak akkor válaszd ezt, ha tényleg nagyon szereted, különben szerintem nem érdemes.

Ha viszont tényleg ezzel szeretnél foglalkozni, mert élvezed, stb. akkor viszont csináld :)

2013. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy hol laksz, mert én soproni vagyok és itt a fodrász rohadt jól keres és szerintem soha nincs belőle elég, de azért van ez így, mert nagyon sok osztrák jár át. Viszont egy egyetemi évfolyamtársam aki egy alföldi kisvárosból jött azt mondta náluk a fodrászok nem igazán élnek meg :(
2013. márc. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Műkörmös, kozmetikus..kombinációval el tudom képzelni, hogy jobban menne, de fontos az is, hogy hol helyezkedik el a szalon. Legyen viszonylag forgalmas helyen, de ne legyen versenytárs a közelben. Eleinte nehezen indul be, de aztán lehet belőle valami. Ha ez az álmod akkor szerintem próbáld meg, mert kitartással sokmindent el lehet érni, de ha csak kényszerből választod ezt, mert nem tudsz jobbat csinálni, akkor nem éri meg.
2013. márc. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Szeretnék ezzel foglalkozni,de azt is szem előtt kell tartanom h meglehet e belőle élni !

600ezer ft a tanfolyam és nem szeretném kidobni ezt a pénzt.azért fontos mindenki véleménye :)

2013. márc. 9. 17:37
 9/19 anonim ***** válasza:
600.000 egy fodrász tanfolyamra? Ugye csak viccelsz?
2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

És akkor ez még kevés is ...máshol 1millió körül van :s

mivel módosíttták az OKJs tanfolyamokat ezért a műkörömépítővel együtt van.

Amúgy igen,600.000 forint!

2013. márc. 9. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!