Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlanátok 20 év felett...

Desiree91 kérdése:

Mit ajánlanátok 20 év felett még mindig nagyon pattanásos arcbőrre? Hozzátenném, hogy mellette száraz is a bőröm.

Figyelt kérdés
Eddig semmilyen krém sem használt, az alkohol meg mégjobban kiszárította az amúgy is száraz bőrömet, ez nagyon problémás...a dekoltázsom, a vállam és a felkarom, a hátam is nagyon hajlamos a patikra...:(

2013. márc. 2. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom túl vagy már az összes házi praktikán, kencéken, bőrgyógyászon, kozmetikán... én ugyanígy hámlósan száraz (vízhiányos), de mégis zsíros bőrű vagyok 24 évesen, még "szerencse", hogy csak az arcomon vannak ragyák.

Egyedül a gyógyszeres kezelés segített, Diane fogamzásgátlót szedtem sokáig az gyönyörűvé tette, de miután abbahagytam visszatértek. Meg már kapni sem lehet. Most antibiotikumos kúrán vagyok (Tetralysal), nagyrészt ez is elmúlasztotta, bár akad még 1-2, illetve nagyon lelassult tőle a bőröm regenerálódási folyamata, de eddig használ. Kérdés, hogy abbahagyás után is marad-e a tiszta állapot.

2013. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem is évekig nagyon pattanásos volt az arcom, hátam, nem használt semmi, még a Roacuttan szedése után is visszatértek. Nemrég derült ki, hogy érzékeny vagyok a tejre és a lisztre, azóta ezeket kiiktattam az étrendemből, és eltűntek a pattanásaim is. Bőrgyógyász tud adni beutalót allergia tesztre, egyszerű vérvétel az egész. Hátha neked is ez a gond. 21/L
2013. márc. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még annyi, hogy kb. 2,5-3 hónap diéta után már nagyon látványos volt a javulás :)
2013. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Igen sokaknál a tejtermékek a hibásak. Nálam az sem segített, hanyagoltam minden tejeset, édesen, zsírosat és semmi. De egy próbát tényleg megér, ha már csak 1 hétig kiiktatod teljesen akkor is kell tapasztalnod változást amiből tudhatod, hogy a tej okozza-e.
2013. márc. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igen már nagyon sok mindent kipróbáltam. Lehet, hogy tényleg el kéne mennem egy allergia vizsgálatra. Hátha az segítene, végülis nem veszíthetek vele.
2013. márc. 2. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!