Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz bőrre mit...

Nagyon száraz bőrre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Már próbáltam többféle testápoló krémet is, és szerintem elég mennyiségű folyadékot is fogyasztok. A krémek amiket próbáltam ,az egyik Nivea volt, de attól csak viszketni kezdett a bőröm, mintha allergiás lennék rá, a másik pedig most a Dove egyik száraz bőrre való kréme, de ez sem használ. Garniert is használtam, de az sem segített.Esetleg valakinek van valami, ami bevált már ilyen esetben?
2013. febr. 28. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Húú nekem a Neutrogena vagy egy sima legegyszerübb babakrém :) szerintem nem mindenből jobb a minőségi cucc :))
2013. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%-os sheavajat próbáltad már? Esetleg kókuszzsírral keverve hogy elviselhető szaga legyen.
2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ilyen sheavajat és kókuszzsírt tudok venni drogériában, vagy esetleg gyógyszertárból lehet beszerezni?
2013. febr. 28. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a sima gyógyszertári vazelint ajánlom. Olcsó, természetes és nagyon jó!

Régen nekem is nagyon száraz volt a bőröm, hámlott, húzódott, csúnya volt, viszketett, de a vazelin csodákra képes. Elég sűrű és nehezen szívódik be, viszont ez ellen lehet tenni. Én úgy használtam, hogy zuhanyzás után csak leitattam a vizet törölközővel a bőrömről és a hajlatokban megtöröltem magam rendesen, majd a a nedves bőrömre vittem fel a vazelint és jól bemasszíroztam a bőrömbe.


Én ennél jobb megoldást még nem találtam a nagyon száraz bőrre. Ez olyannyira rendbe hozta a bőrömet, hogy most már sima testápolók is teljesen jók.

18/L

2013. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!