Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől lehet ennyire száraz a...

Mitől lehet ennyire száraz a bőröm?

Figyelt kérdés
Állandóan száraz a bőröm, a kezem sokszor már ki is sebesedik, a lábam-karom viszket. És nem csak akkor, ha nagyon hideg van... Mitől lehet? Mi segítene rajta?

2013. febr. 28. 11:47
 1/3 ivilicious ***** válasza:
én isígy vagyok vele. én vettem masszázsolajat (bioboltból vagy a rossmannból lehet zet a fajtát), tlejesen bio, egy ezres az ára, és a mézes hidratáló. bekenem magam egy héten egyszer-kétszer és tök jó. amúgy testápolóznom is kell mindennap :S
2013. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az olajakat nem nagyon bírom, fura érzés azzal kenni magam. Testápolót én is használok, meg kézkrémet is rendszeresen, de már nem tudom milyet vegyek, vagy mit csináljak, mert egyik sem segít, sőt, lehet, hogy inkább még jobban szárít... :(
2013. febr. 28. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is már szinte az egész drogériát fölvásároltam és egy sem segített. Most Bioderma termékeket használok és ilyen szép még nem volt a bőröm, főleg, mikor tiszta aloe vera géllel keverem.
2013. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!