Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől viszkethet a fejbőröm,...

Mitől viszkethet a fejbőröm, ha nem vagyok korpás?

Figyelt kérdés
mostanában nagyon vizket a fejbőröm és ez kicsit ciki, hogy mindig vakarom és azt hiszik, hogy tetves vagyok! nem vagyok korpás se!mitől lehet ez? és mivel mossan meg a hajam, hogy ne viszkessen?
2007. szept. 11. 16:45
 1/7 anonim válasza:
100%
Lehet hogy a fejbörödnek nem tetszik a sampon válessz másikat,ami mondjuk érzékeny fejbörre való.
2007. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments', hogy megijesszelek, de bőrgombásodás is lehet, amit nem lehet látni. Vagy esetleg a samponod a rossz. Javaslom, hogy cseréld le a samponodat egy másikra, 1-2 hétig mosd ezzel a hajad, ha nem múlik, akkor feltétlenül menj el egy bőrgyógyászhoz! Bízzunk benne, hogy tényleg csak sampon-baj van, de ha mégsem, akkor is megszüntethetőek a panaszaid azzal a szerrel, amit a bőrgyógyász ír. Ne aggódj: hamar túl leszel rajta.
2007. szept. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
12%
tetus vagy
2007. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem erre a problémámra bevált a mentolos Head & Shoulders. Nyugtatja a fejbőrt.
2007. okt. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Tudom későn válaszolok, de nekem most jelentkezett a probléma. Ha fested a hajad, akkor lehet akár a hajfestéktől is, azzal is kell vigyázni...orvost keress fel, aki allergiára adhat gyógyszert.
2007. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért is viszkethet, mert túl stresszes vagy....
2007. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
én is tetvekre szavazok (tapasztalatból)
2008. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!