Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fenékig érő hajra merjek...

Fenékig érő hajra merjek dauert tenni? (többi lenn, kép. )

Figyelt kérdés
Fenékig ér a hajam,egyenes, nincs eltöredezve.Azt nem szeretném,hogy az egész göndör legyen.(mármint fejtetőn is) Nagyon hasonlóra gondolok ehhez: [link] már ezren feltették ezt a kérdést.. ja és ha véletlen meggondolnám magam,semmi nem szedi ki a dauert? :)

2013. febr. 28. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hát, ha eljössz a fodrásztól, lehet, hogy ilyen szépen néz ki, de valójában, ahhoz, hogy hétköznap is igy álljon sokat kell foglalkozni vele, szóval ha van időd, csak akkor...
2013. febr. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mire érted,hogy sokat kell vele foglalkozni? :)
2013. febr. 28. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:

Először is, nem fogsz találni olyan fodrászt, aki ezt elvállalja. :D

Amúgy pedig igaza van az elsőnek. Ahhoz, hogy a dauerolt haj így álljon, nem elég megmosni és megszárítani, kb. be kell csavarni minden alkalommal (meg reggelente is pepecselni vele) - szóval gyakorlatilag nem jársz jobban, mint ha becsavarod/besütöd, stb. Csak még jól tönkre is megy a hajad.

És vagy eleve kidobja a hajad, vagy veled marad.

Én a helyedben nem tenném. :)

2013. febr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Isten őrizz!!! A dauertől olyan leszel, mint egy birka, és tönkremegy a hajad. Ahhoz, hogy így nézzen ki, tényleg csavargatni kell.
2013. márc. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az egészet akarnám! hanem csak egy kicsit bele hogy feldobja..:) értem:)
2013. márc. 1. 16:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy döntöttél ? Megcsináltattad ?
2013. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nem, egyenlőre lemondtam róla

nagyon jól állna a göndör, egészséges a hajam, nem akartam megtörni egyenlőre vele, és maga a fodrászom is sajnálta amikor rákérdeztem :)

2013. ápr. 12. 22:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!