Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan hajápolási terméked,...

Van olyan hajápolási terméked, amivel annyira meg vagy elégedve, hogy már-már csodaszernek titulálod?

Figyelt kérdés
Bármi lehet, sampon, balzsam, olaj, szérum, hajszesz, tényleg akármi, amivel annyira meg vagy elégedve, hogy szerinted csodaszer.
2013. febr. 28. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. A Herbáriás csalán samponom. 15 éves küzdelemnek vetet véget 2 hét alatt a korpával szemben. Már a bőrgyógyászok sem tudtak velem mit csinálni.
2013. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. Samponból a kedvencem a Babylove és a sárga Dulgon kids, nekem tökéletesek. Nem szárítják ki a hajam, mégis jól tisztítják, olcsók is. Ha átlag samponokat, és nem ezeket használnám, már biztos tönkrement volna a hajam. Balzsamból a Wella Pro Series Repair és Moisture (gyakorlatilag ugyanaz, csak más csomagolásban) az imádottak. Sosem cserélném le őket. Extra hosszú a hajam, göndör, de ezektől olyan jó puha és könnyen fésülhető lesz, hogy csak na. A napokig megmaradó isteni illatot már ne is említsem... Balzsam sprayből csakis Pantene Aqua Lightot használok. Ha ezzel befújom a kócos hajam, szinte kifésüli saját magát. :D És egyáltalán nem zsírosítja vagy nehezíti el, meg nem is olyan, hogy befújom és másnapra tiszta száraz lesz (mert pl. nekem a Gliss kur, Elséve, Schauma, mind ilyen volt). Aztán amit még szeretek, a kókuszolaj. Nem kell külön samponnal kimosni, elég csak balzsammal, és akár mosás után is simán használhatom, mert nem lesz zsíros a hajam tőle, mégis jól ápolja. Szérumokból sokfélét használtam/használok, pl. Gliss kurokat, Baleát, Avonosakat, de nagy különbséget eddig nem láttam köztük az illaton kívül, így ebből nincs igazán kedvencem, mindegyik jó.

Még idetennék egy hajkefét is: [link]

Nyugodtan mondhatom rá, hogy az életem változtatta meg. :D

2013. febr. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző: Ez a hajkefe miért olyan jó? El nem tudom képzelni:)


Egyébként nekem az Alverde Intezíven Reneneráló balzsamja csodaszer:)

2013. febr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Youtube tele van videókkal róla, nézz meg párat. :D

2. voltam

2013. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kallos placentás és lattés pakolás. Mindkettő nagyon jó termék, imádom őket. Ezt a két pakolást használom felváltva, sosem cserélném le őket. A száraz, sprőd hajam olyan szépen rendbe tudja hozni, hogy az hihetetlen. Nagyon szeretem a kallost, mert olcsó, mégis jó minőségű termékeket kínál, fodrászok is szoktak kallost használni, nem véletlenül. :)
2013. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a korpásodásomra nagyon bevált a Sunfleur Hajhullást csökkentő samponja, és számomra a balzsamok balzsama a Wella Pro series Repair.
2013. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!