Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kb 2 hónapja nagyon viszket a...

Kb 2 hónapja nagyon viszket a fejbőröm és nagyon korpás is. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Már vagy 6 fajta sampont próbáltam ki de semmi.Soha nem volt festve a hajam. Egy héten 2x mosok hajat, mert gyorsan zsírosodik. 15/l
2013. febr. 27. 20:50
 1/5 A kérdező kommentje:
*2 hete
2013. febr. 27. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés, menj el bőrgyógyászhoz.
2013. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Most 2 hete vagy 2 hónapja van ez a problémád? Ha 2 hete, akkor ennyi idő alatt nem is tudott volna semmilyen készítmény sem hatni. Azoknak hónapok kellenek, de legalább 4-6 hét.

Egyebekben meg igen, a korpa nem más mint gombás fertőzés, ha nagyon súlyos, akkor bőrgyógyász. De még egyszer írom: nincs olyan csodaszer, ami 2 hét alatt meggyógyít minden ilyen problémát.

2013. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kénsampon. Anno gyógyszertárban adták sárga fémtubusban. [link] Hajmosáskor olyan szag volt, mintha rohadna a fejem, de 2 használat után eltűnt a korpa.
2013. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megfázott a fejbőröd és hámlik? Ezt könnyen össze lehet keverni a korpával, nekem is ez volt. Az almaecetes öblítés állítólag jó a korpára meg erre is, nekem a hajszárító melegétől is elmúlt.
2013. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!