Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Túl gyorsan nő a szőröm?

Túl gyorsan nő a szőröm?

Figyelt kérdés

Most kezdtem gyantázni, de nem sokkal tartósabb mintha borotválnám, talán 2-3 nappal tart tovább, szóval nem igazán éri meg gyantázni. Ez normális vagy valami baj van velem? Másoktól azt hallottam hogy 3-4 hétig szőrtelenek gyantázás után... akkor én miért nem? Mit csináljak?

Hozzátenném hogy a hajam is gyorsabban nő mint másoknak.


2013. febr. 25. 12:03
 1/3 anonim válasza:

Kérdés: milyen gyakran gyantáztatsz?

A helyzet az, hogy nekem pl. iszonyú erős szálú, sötét, mediterrán szőröm és hajam van. Ha csak hét telik el a gyantázás között, akkor az apró gyenge szálak akár 4-5 nap után megjelennek. Ha viszont hagyom jobban megnőni pl. 5 hetet kihagyok, akkor utána 2-3 hétre viszlát szőr. :) Sajnos ez ilyen, és nyáron nyilván nem akarsz bundás lábbal a strandon sétálni, tehát marad a borotva...

2013. febr. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsánat, az első verziónál azt akartam írni, hogy ha csak 3 hét telik el közte. Valamiért nem írta be a 3-mast.
2013. febr. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hetente gyantázom a lábam, hónaljam... mivel szőrös nem akarok lenni. A borotvától csak kipattogok. Nem tudom mit tehetnék.
2013. febr. 25. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!