Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 15 éves fiú vagyok és nem...

15 éves fiú vagyok és nem vagyok igazán megelégedve a kinézetemmel, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, szerintem nem vagyok egy ronda gyerek de engem zavarnak hogy pattanásaim vannk, hófehér vagyok és a szemöldököm is zavaróan vastag... Az egész fejem mintha nem passzol össze! Segítsetek legyetek szívesek hogy mi az ami segíthet, akár valami boltos cucc akár valami bio háztartási.

2013. febr. 21. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem menj el kozmetikushoz.
2013. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, kb minden tini küszköd a pattanásokkal :\

(én is.)

de egyébként elmehetsz kozmetikushoz, meg mondja mit kellene használnod/tenned érte. hajrá,kitartás :) és attól még mert van pár pattanásod lehetsz ugyanolyan helyes!

14,5/L

2013. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!