Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú vagyok és a...

17 éves fiú vagyok és a testsúlyom miatt nagyok a "melleim", hogyan öltözködjek, hogy ne látszódjanak?

Figyelt kérdés

Megkeseríti az életemet kiskorom óta. Amúgy nem vagyok az a tipikus "dagadt". Van aki nem eszik semmit és csont bőr de az arca pufi is emiatt tűnik ducinak. Nekem az arcomon nem látszik de a mellemen igen :(

Hogyan öltözzek?? mit vagyek fel hogy ne vagy csak kisebbnek látszódjon? póló ing módszert alkalmazom, de.....

most fáslizzam be a mellemnél, hogy leszorítsa? el vagyok keseredve, csúfolnak is

kérlek segítsetek


2009. szept. 8. 20:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el orvoshoz kivizsgáltatni mert hormon probléma miatt is lehet arra kapsz vmi kezelést ésmegoldva a probléma. Másik ne szégyelld magad mert csúfolnak inkább nézd meg aki csúfol valszeg nem elégedett magával azért piszkál másokat igy jobban érzi magát hagyd rá. Sztem nem ciki az ilyesmi. Fogadd el magad inkább.
2009. szept. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!