Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 17 éves fiú vagyok és a...

17 éves fiú vagyok és a testsúlyom miatt nagyok a "melleim", hogyan öltözködjek, hogy ne látszódjanak?

Figyelt kérdés

Megkeseríti az életemet kiskorom óta. Amúgy nem vagyok az a tipikus "dagadt". Van aki nem eszik semmit és csont bőr de az arca pufi is emiatt tűnik ducinak. Nekem az arcomon nem látszik de a mellemen igen :(

Hogyan öltözzek?? mit vagyek fel hogy ne vagy csak kisebbnek látszódjon? póló ing módszert alkalmazom, de.....

most fáslizzam be a mellemnél, hogy leszorítsa? el vagyok keseredve, csúfolnak is

kérlek segítsetek


2009. szept. 8. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sportolj, akkor átalakul izommá és még jól is fogsz kinézni.
2009. szept. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

fogok járni úszni, meg 1 éve fekvenyomok, de semmi...

ha lehet öltözködési tippeket tanácsokat adj/atok

eddig a több réteg ruha vált be, az lenyomja kicsit, de nyáron meghalok a melegben.

segítsetek!!

2009. szept. 8. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Az én otársam több mint 80kg,és 16 éves de nem kövér,hanem izmos!

Ezzel azt akarom mondani,hogy vizsgáld meg alaposabban azokat a melleket,mert lehet hogy nem háj az hanem izom!

Menj el egy kórházba megvizsgáltatni azokat,hátha bejön:)

Sok sikert!

2009. szept. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
1.-vel értek egyet minden reggel csinálj meg pár fekvőtámaszt és meg fog látszani az eredmény
2009. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
léteznek ilyen mell leszorítós topok is, olyat is felvehetsz ruha alá. mondd anyukádnak, hogy vegyen neked!
2009. szept. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Van fiúknak top??? nem azért, én csak örülök neki

ha van akkor hol? Ha vanna kifejezetten ilyen testgyakorlatok mellre, amitől kissebbedik, akkor írnátok párat???

kösz mindenkinek

2009. szept. 8. 20:23
 7/11 anonim ***** válasza:
most miért kellett lepontozni a válaszokat?!-.- tényleg vannak olyan toppok.. jobb, mint a fásli! meg az is lehet, hogy hormonproblémád van, úgyhogy egy orvost sem ártana tényleg meglátogatni.
2009. szept. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztam le senkit! Épp ellenkezőleg, kösz hogy szóltál! csak felfelé pontozok, bár sztem semmi értelme, de mindegy

és hol lehet ilyen toppokat venni? ez is ilyen pántos mint a lányoknál???

2009. szept. 8. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:
olyan, mint egy izomtrikó, csak még szűkebb. Amúgy meg szerintem a póló-ing az tökéletes.:D
2009. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül és hol lehet kapni? sport ruházati bolt? dechatlon esetleg?
2009. szept. 9. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!